LOODUSTURISM

Asume Lõuna-Eestis ning siinsed kõrgendikud pakuvad seiklushuvilistele mitmeid võimalusi. 15 km lõuna poole asub Teringi raba, mis pakub matkaradu kahes erinevas pikkuses: 3 km ja 5 km. Täpi i-le paneb looduslikult kaunis rabajärv, mis tasub vaatamist. Raba läheduses asub ka Lilli loodusmaja, mis tervitab alati huvilisi. Läti piiriäärde on meie juurest vaid 15 km, miks mitte kasutada võimalust ja korraga juba ka Lätis ära käia ning tutvuda sealse elu-oluga.

Karksi-Nuia paikneb looduslikult kaunis kohas, siin Sakala kõrgustikul asub ka selle kõrgeim tipp- Rutu mägi (146m). Ürgoru serval on vaatamisväärsusteks veel iidsed Karksi ordulinnuse varemed ning selle keskele rajatud poolviltuse torniga Peetri kirik.

Pooletunnise sõidu kaugusel asub ka maakonna keskus - Viljandi, mis on tuntud paadimehe legendi, lossivaremete, ning suvefestivali Folk poolest. Meie asukoht on tulijale igati soodne: Viljandi- 34 km, Pärnu- 77 km, Valga- 63 km, Tartu- 100 km, Tallinn 200 km. Kiirustades tihti ei märgata Eestimaa kaunist loodust, võtke aeg maha ja lõõgastuge mulgimaal - Mellini puhkekeskuses.